KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 12983344
nr 1298 3344
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Etsningar, 3 st, "Flugsvamp I", "Fiske", "Man på bord". Kolorerade. Signerade och numrerade. Bladets mått: 27,5x21,5 cm, oramade lösa blad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 16 december 2019
kl 19:45:21
900 kr
1.200 kr
1.500 kr
1.900 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander