KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 12983344

nr 1298 3344

Pär Gunnar Thelander

(f. 1936), Sverige

Etsningar, 3 st, "Flugsvamp I", "Fiske", "Man på bord". Kolorerade. Signerade och numrerade. Bladets mått: 27,5x21,5 cm, oramade lösa blad

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 16 december 2019
kl 19:45:21

Pär Gunnar Thelander

Läs mer om Pär Gunnar Thelander